Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Dlaczego Pani Domańska?????????? a to ja Ci powiem dlaczego......bo nadinterpretacja projektu jak to sobie pięknie tłumaczy dział prawny tej firmy, ma teraz spaść na Bogu ducha winnych kierowników z tego sklepu, a ja całkiem przypadkiem dowiedziałem się od przyjaciela pracownika tej placówki na Andersa,że to właśnie ta Pani DOMAŃSKA prosto w oczy objasniła pracownikom nowy projekt,że poega między innymi na stawaniu na kropkę w celu udania się do toalety lub na przerwę. Teraz jest proste szukanie kozła ofiarnego - niewinnych ludzi Pracownicy tego sklepu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiedzcie całą prawdę jak było,kto kazał wam za przeproszeniem szczać po uprzednim wystawaniu na kropce!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to właśnie nie Pani Dyrektor Regionalna??????????????????? Bo wiem że tak
gówno prawda. nam tłumaczyli kierownicy działów wybacz ale nie każdy rozmawia bezpośrednio z Anetką o szczaniu na kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniec napisał:
gówno prawda. nam tłumaczyli kierownicy działów wybacz ale nie każdy rozmawia bezpośrednio z Anetką o szczaniu na kropka.
Posłuchaj z tego co wiem a wiem wiele to chyba jesteś jedyną osobą(pracownikiem),który przez Swoje osobiste antypatie wykorzystuje dobry moment aby uziemić,któregoś z kierowników,tylko dziwną sprawą jest to że reszta pracowników mówi co usłyszała i od kogo na środowym briefiengu(chyba że cię opuścił ten zaszczyt spotkania z P.Regionalną A.Domańską właśnie w tym dniu) Prawda jest jaka jest i jakbym była na miejscu,którego kolwiek kierownika z tego sklepu to na nic bym nie czekała,a sprawa przekazana byłaby do sądu,który na podstawie zeznań świadków(a tych nie zabraknie) orzekłby kto przekazał cały projekt w taki a nie inny posób. Każdy mądry wie,że teraz winna tego całego smrodu(PANI DYREKTOR REG.) za wszelką cenę zepcha to na ludzi nizszego szczebla,aby uratować swoją intratną posadkę i nie narobić większego syfu firmie chociaż i tak już wiekszego sie nie da. Nie dajcie się niech prawda wyjdzie na jaw!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROJEKT TOP - JAK UPODLIĆ PRACOWNIKA I WYCISNĄĆ Z NIEGO 300 % NORMY WIĘC MOŻNA ZWOLNIĆ 1/3 ZAŁOGI ' A CZY PANI DOMAŃSKA W RAMACH PROJEKTU ODDA SWOJĄ PREMIĘ , SAMOCHÓD SŁUŻBOWY , KOMÓRĘ I LAPTOPA KTÓRE I TAK NIE SĄ JEJ DO NICZEGO POTRZEBNE BO WSZYSTKO ZAŁATWIAJĄ ZA NIĄ JEJ CHARTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniec napisał:
gówno prawda. nam tłumaczyli kierownicy działów wybacz ale nie każdy rozmawia bezpośrednio z Anetką o szczaniu na kropka.
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZYŻBY PANI DYREKTOR ?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZYŻBY PANI DYREKTOR ?????????????????????????
BARDZO MOŻLIWE ..... Tylko która - sklepu czy regionu?????????????? nie wiesz????? przypadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Menagier napisał:
Świnie paść to ty łachudro możesz,granatem ze wsi do miasta przygnana,gówno ci cokolwiek wiadomo o zarządzaniu ludzmi wiec zamknij pysk i siej marchewke na roli,a to że ten pomysł to wielka pomyłka to juz nie nasza wina.Tu rządzi "góra" a nie "menagier" ułomie. Kierownik sklepu lub jego zastępca jest takim samym "tyraczem" jak zwykły pracownik,gówno ma do gadania i wykonuje polecenia francji,ale jestes prostaku zbyt ograniczony żeby to zrozumiec.Udanego wypasu kóz. Z pozdrowieniami Menager Zawdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za język!!! Po prostu nie mogę wyjść z podziwu!!! Ileż jadu w tej wypowiedzi, aż tryska poza ekran monitora. Gratuluję! Chyba faktycznie jesteś Menager Zawdu, bo nic nie wskazuje na to, że mógłbyś być Manager Zawodu (kompletny brak kultury !!!!!!). Powodzenia w życiu! Z taką jadowitością wobec innych długo nie pociągniesz, sam na siebie kręcisz bicz. Kiedyś Ci się to odbije czkawką, zobaczysz. Życzę zdrowia " Wasza Chamskość" !!!! He he he...... Śmieszą mnie takie chamy....he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posłuchaj z tego co wiem a wiem wiele to chyba jesteś jedyną osobą(pracownikiem),który przez Swoje osobiste antypatie wykorzystuje dobry moment aby uziemić,któregoś z kierowników,tylko dziwną sprawą jest to że reszta pracowników mówi co usłyszała i od kogo na środowym briefiengu(chyba że cię opuścił ten zaszczyt spotkania z P.Regionalną A.Domańską właśnie w tym dniu) Prawda jest jaka jest i jakbym była na miejscu,którego kolwiek kierownika z tego sklepu to na nic bym nie czekała,a sprawa przekazana byłaby do sądu,który na podstawie zeznań świadków(a tych nie zabraknie) orzekłby kto przekazał cały projekt w taki a nie inny posób. Każdy mądry wie,że teraz winna tego całego smrodu(PANI DYREKTOR REG.) za wszelką cenę zepcha to na ludzi nizszego szczebla,aby uratować swoją intratną posadkę i nie narobić większego syfu firmie chociaż i tak już wiekszego sie nie da. Nie dajcie się niech prawda wyjdzie na jaw!!!!!!!!!!!!!
ohoho a to Ty chyba jestes jakas szefową że sie tak madrzysz! u nas nie ma zadnych srodowych briefiengow. to nie pipidowek gdzie pracuje 20 osob na sklep. a kierownikow mam ZAJEBISTYCH i akurat oni nam przekazali info o "szczaniu" na kropka,ale powiedzieli zebysmy to olali,jak chcemy siku to idzimy i tyle. nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BARDZO MOŻLIWE ..... Tylko która - sklepu czy regionu?????????????? nie wiesz????? przypadkiem
regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal napisał:
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]
napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo! pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam ! Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej... z checia to zobacze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??
nadinterpretacja tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour Abait Maht Frey napisał:
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.
wreszcie jakiś mądry tekst! małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce. ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ. a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem nadmienić co do sieci sklepów Carrefour w lublinie że czerwone kropki powinni nakleić w redakcji Dziennika Wschodniego aby życzliwi reporterzy stali na nich to może nie pisali by o takich głupotach których nigdy na oczy nie widzieli a tylko z opowieści jakiegoś pracownika który umiejętnie zapytany musiał coś powiedzieć czemu ktoś nie przyjdzie nie zapyta dyrektora o takie żeczy tylko pracowników Były Mole teraz są CZERWONE KROPKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam 31,07,2010 do sklepu Carrefour mam pierwszą zmiane mamy tani schab z czerwonej kropki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądnij film o CZERWONYCH KROPKACH !!!!! Widziałem wiele filmów co się dzieje z ludźmi..... oj Masakra , oglądaj dokładnie na www.extraplay.pl i dowiedz się jak nie stawać w sklepie, szkoda naszego czasu, na www.extraplay.pl zobaczysz absurdalne przykłady nie tylko z polski. WŁĄCZ FILM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...